Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Sdílená radost
je dvojnásobná radost. Tak se tedy s vámi podělíme o dopis žáků Základní školy v Rohli, který přišel lektorce Zdravé 5, paní Jolaně Keprtové. Číst více »
S prvními krůčky
Na začátku dubna se Zdravá 5 vydala do školky v Mozartově ulici v Karlových Varech. Bylo to pěkné dopoledne a děti s lektorkou Jitkou si to moc užily. Číst více »
Šikovné děti a skvělé učitelky
I v dubnových dnech, kdy přichází aprílové počasí, se rozjíždí naši lektoři do škol a školek za svými dětmi. Číst více »
Chytré děti z Karlových Varů
V předvelikonočním čase se Zdravá 5 rozjela do centra Karlových Varů. Cílem se stala mateřská škola v Krymské ulici. Číst více »
Spolupráce - základ úspěchu
Někdy se žákům vůbec nechce jít do školy, obzvláště při deštivém počasí. Číst více »
Kočár pro princeznu
V Mateřské školce Pod Lipkami, vyráběly děti v posledním úkolu různé obrázky z ovoce a zeleniny. Číst více »
Co to je příbor?
Může se jednat o stolovací náčiní - jídelní příbor, překládací příbor, dranžírovací příbor. To vše souvisí s jídlem. Ale tady se jedná o něco zcela jiného. Číst více »
Svátky jara, radosti
a zdravého jídla. Proč by takové nemohly býti právě letošní velikonoční dny?!? Číst více »
Město Tomáše Bati i šikovných dětí
I v Základní škole Zlín, Mikoláše Alše 558, letos přivítali lektorku Zdravé 5, paní Lucii Zaorálkovou, která si pro děti připravila zajímavý výukový program o zdravé výživě. Číst více »
Dobrůtky

Dobrůtky

11.04.2017
Škoda, že nemůžete cítit alespoň tu vůni, nebo přímo ochutnat dobroty, které se připravovaly na Párty se Zdravou 5 v Táboře. Číst více »
Znalosti slušné
nálada výborná, kuchyně luxusní. I tak by se dala popsat Párty se Zdravou 5, která proběhla v 7. Základní škole Frýdek - Místek. Číst více »
Poďakovať...

Poďakovať...

11.04.2017
Vyjádření díků se dá napsat v mnoha jazycích. Poďakovať je slovensky. Thank anglicky, remercier francouzky, ringraziare italsky, bedanken německy. Jedno české poděkování přišlo na adresu Zdravé 5. Číst více »
Kanapky

Kanapky

11.04.2017
Připomínají české jednohubky, ale ve světě je znají jako kanapky. Takové dobroty tvořili žáci Základní školy Rudná. Číst více »
Medonosná rostlina
Ořešák královský (Juglans regia), u nás spíše známý jako "vlašský", patří k nejpěstovanějším dřevinám na světě. Děti v Základní škole Ostrava Hrabůvka vědí ještě další zajímavost. Číst více »
Kuchařské šílenství
Doslova kuchařské šílenství ovládlo minulé úterý Základní školu jazyků v Karlových Varech. Číst více »
Měníme svět

Měníme svět

08.04.2017
Práce není jakákoliv činnost, ale jen ta, která mění svět. A naše lektorky se snaží měnit dětský svět z pohledu správného stravování. A podařilo se to i Monice Urbanové, o které nám napsaly z DDŠ Slaný. Číst více »
Existuje vůbec?
Existuje vůbec ta škola Zdravé 5? Nejen takové dotazy kladly děti v Základní škole Stráž pod Ralskem. Číst více »
Školní družina
... i to je místo, kde můžete potkat tančící a zpívající lektorky ze Zdravé 5. Číst více »
Smysluplnost v Chabařovicích
Připravujeme budoucí občany k smysluplnému prožití života - tak taková je vize základní školy, kam opět zavítala se svým programem Zdravá 5. Číst více »
Zbrusu nový supermarket
... mají zákazníci v Jablonci nad Nisou. Při slavnostním otevření přišly přivítat malé návštěvníky i zástupkyně Zdravé 5. Číst více »
(default) 7 queries took 12 ms
NrQueryErrorAffectedNum. rowsTook (ms)
1SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE "Category"."id" = 26 LIMIT 1110
2SELECT "Article"."id" AS "Article__id", "Article"."title" AS "Article__title", "Article"."perex" AS "Article__perex", "Article"."content" AS "Article__content", "Article"."public" AS "Article__public", "Article"."category_id" AS "Article__category_id", "Article"."created" AS "Article__created", "Article"."updated" AS "Article__updated", "Article"."has_game" AS "Article__has_game", "Article"."template" AS "Article__template", "Article"."image_filename" AS "Article__image_filename", "Article"."tmp1" AS "Article__tmp1", "Article"."tmp2" AS "Article__tmp2", "Article"."tmp3" AS "Article__tmp3", "Article"."icon_path" AS "Article__icon_path" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) ORDER BY "Article"."id" DESC8858858
3SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE 1 = 1 AND "Category"."parent_id" = 26 ORDER BY "Category"."lft" asc001
4SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE 1 = 1 AND "Category"."parent_id" IS NULL ORDER BY "Category"."lft" asc990
5SELECT "Article"."id" AS "Article__id", "Article"."title" AS "Article__title", "Article"."perex" AS "Article__perex", "Article"."content" AS "Article__content", "Article"."public" AS "Article__public", "Article"."category_id" AS "Article__category_id", "Article"."created" AS "Article__created", "Article"."updated" AS "Article__updated", "Article"."has_game" AS "Article__has_game", "Article"."template" AS "Article__template", "Article"."image_filename" AS "Article__image_filename", "Article"."tmp1" AS "Article__tmp1", "Article"."tmp2" AS "Article__tmp2", "Article"."tmp3" AS "Article__tmp3", "Article"."icon_path" AS "Article__icon_path" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) AND "Article"."public" = 'TRUE' ORDER BY "Article"."created" DESC LIMIT 20 OFFSET 2020201
6SELECT "ArticleImage"."id" AS "ArticleImage__id", "ArticleImage"."article_id" AS "ArticleImage__article_id", "ArticleImage"."image_filename" AS "ArticleImage__image_filename", "ArticleImage"."image_path_additional" AS "ArticleImage__image_path_additional" FROM "public"."article_images" AS "ArticleImage" WHERE "ArticleImage"."article_id" IN (4407, 4405, 4404, 4403, 4402, 4401, 4400, 4399, 4398, 4397, 4396, 4395, 4394, 4392, 4391, 4390, 4389, 4388, 4387, 4386)46461
7SELECT COUNT(*) AS "count" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) AND "Article"."public" = 'TRUE'111