Zapomněli jste heslo?;

Novinky z výuky

Zpívánky se loučily
V Mateřské škole ve Voticích lektorka Ilona odučila poslední Zpívánky. Ve školce se již těší na nový program - Hrátky zdravé 5. Číst více »
To je náš cíl
myšlenka celého projektu je naučit děti zdravě jíst, a tím jim prodloužit život. Je to cíl, který si Nadační fond Albert stanovil. Číst více »
Přátelé

Přátelé

16.03.2017
Základní škola v Chudeníně není už žádný nováček, co se spojení se Zdravou 5 týká. Jedná se vlastně o přátelství, které začalo už v letech minulých. Číst více »
Stříbrný kufřík plný vitamínů
Otevřená Základní škola na Praze 4 přivítala stříbrný kufřík Zdravé 5 i s jeho majitelkou Valerií. Číst více »
Světlušky, Berušky a Motýlci
... ti všichni už umí tančit na mrkvičkovou písničku a vědí, že ovoce a zelenina se jí 5x denně v množství, které se vejde do dlaně. Číst více »
Jela tudy kněžna Libuše
Ano, je to tak. Skutečně tudy projížděla kněžna Libuše. Na místě, kde určila, že bude založena Kněží ves se objevila posvátná žába Rosnička. Proto se také objevuje ve znaku obce uprostřed žába. Číst více »
Energy drink zdravě
Ano, i ten se dá umíchat :) Už to zvládají děti z Praktické základní školy Jablonec nad Nisou, kam se první březnový týden vydala lektorka Milena. Číst více »
Co je to střevní peristaltika?!
Zeptejte se na to našich lektorek :) V březnu navštívila Markéta Špundová Základní školu Karlovice. Povídala si s dětmi o zdravém stravování. Číst více »
Zveme vás na procházku
a to přímo fotografickou. Mimořádnou akci totiž zažily děti mateřské a základní školy ve Starém Hobzí. Lektorky Třebíčského centra realizovaly v jeden den celkem osm programů pro děti v MŠ i prvním a druhém stupni ZŠ. Číst více »
Pavouček pro štěstí
Pro svoji lektorku Moniku poskládaly děti ze 3. třídy základní školy v Ořechově pavoučka pro štěstí. Číst více »
Do druhého pololetí zdravěji
Třeťáčky v Základní škole v Byšicích seznámila lektorka Pavlína Krysličková se zajímavým programem na téma zdravého stravování. Už všichni také vědí, proč se Zdravá 5 jmenuje právě Zdravá 5 :) Číst více »
Úsměv, přátelství a dobrá rada
ÚSMĚV, PŘÁTELSTVÍ A DOBRÁ RADA, VŽDY TI NAJDE KAMARÁDA - tak zní motto Základní a Mateřské školy Mladotice. Číst více »
Jako voda v řece
Lektorka Zdravé 5, Jitka Wachmann, se tentokrát vydala do Rokycan. Krásného města, které leží na soutoku řeky Klabavy a Holoubkovského potoka. Číst více »
Někdy jsou slova zbytečná
A tak lektorka Zdravé 5 posílá především krásné fotografie z Mateřské školy Šmolovy. Děti si zpívánky užily a můžete se podívat na veselé fotky :) Číst více »
Zdravá 5 na cestách
Drnovice jsou obec Jihomoravského kraje ležící v centru okresu Vyškov. Nachází se na úpatí Drahanské vysočiny a úrodné nížiny Vyškovské brány. Právě tam zavítala Zdravá 5. Číst více »
Výhled ze školních oken
Nejkrásnější výhled ze školního okna mají zřejmě děti ze Základní školy Vsetín - Ohrada a také v Základní škole Pozděchov. Několik nádherných fotek pro nás připravila lektorka Zdravé 5, která přijela rozdat dětem vysvědčení. Číst více »
Romantická děvčata a originální chlapci
Často kolem sebe slýchám, že děti dnešní doby jsou málo kreativní, baví je jen hry na počítači. Kam ta dnešní mládež spěje, že?!? Já ten pocit nemám. Píše všem lektorka Michaela Koníčková. Číst více »
Vzpomínky na zimní čas
V době největší sněhové nadílky měla lektorka Michaela to potěšení strávit čas s dětmi ze ZŠ v Novém Hrozenkově. Jak je z fotek vidět, děti z drsného horského kraje byly tradičně veselé a přátelské a Zdravá 5 jim doslova "chutnala". Číst více »
Švihák lázeňský
... i tak si mohla připadat se svým kufříkem lektorka Zdravé 5, která minulý týden poprvé zavítala do nádherného prostředí Lázní Kynžvart. Číst více »
Šťastné návraty
Tento měsíc se vrátila Škola Zdravé 5 do školy v Aši. Číst více »
(default) 7 queries took 11 ms
NrQueryErrorAffectedNum. rowsTook (ms)
1SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE "Category"."id" = 26 LIMIT 1110
2SELECT "Article"."id" AS "Article__id", "Article"."title" AS "Article__title", "Article"."perex" AS "Article__perex", "Article"."content" AS "Article__content", "Article"."public" AS "Article__public", "Article"."category_id" AS "Article__category_id", "Article"."created" AS "Article__created", "Article"."updated" AS "Article__updated", "Article"."has_game" AS "Article__has_game", "Article"."template" AS "Article__template", "Article"."image_filename" AS "Article__image_filename", "Article"."tmp1" AS "Article__tmp1", "Article"."tmp2" AS "Article__tmp2", "Article"."tmp3" AS "Article__tmp3", "Article"."icon_path" AS "Article__icon_path" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) ORDER BY "Article"."id" DESC8858858
3SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE 1 = 1 AND "Category"."parent_id" = 26 ORDER BY "Category"."lft" asc000
4SELECT "Category"."id" AS "Category__id", "Category"."name" AS "Category__name", "Category"."title" AS "Category__title", "Category"."character" AS "Category__character", "Category"."description" AS "Category__description", "Category"."parent_id" AS "Category__parent_id", "Category"."lft" AS "Category__lft", "Category"."rght" AS "Category__rght", "Category"."url" AS "Category__url", "Category"."view_type" AS "Category__view_type", "Category"."image_path" AS "Category__image_path", "Category"."css_class" AS "Category__css_class", "Category"."image_icon_path" AS "Category__image_icon_path" FROM "public"."categories" AS "Category" WHERE 1 = 1 AND "Category"."parent_id" IS NULL ORDER BY "Category"."lft" asc990
5SELECT "Article"."id" AS "Article__id", "Article"."title" AS "Article__title", "Article"."perex" AS "Article__perex", "Article"."content" AS "Article__content", "Article"."public" AS "Article__public", "Article"."category_id" AS "Article__category_id", "Article"."created" AS "Article__created", "Article"."updated" AS "Article__updated", "Article"."has_game" AS "Article__has_game", "Article"."template" AS "Article__template", "Article"."image_filename" AS "Article__image_filename", "Article"."tmp1" AS "Article__tmp1", "Article"."tmp2" AS "Article__tmp2", "Article"."tmp3" AS "Article__tmp3", "Article"."icon_path" AS "Article__icon_path" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) AND "Article"."public" = 'TRUE' ORDER BY "Article"."created" DESC LIMIT 20 OFFSET 6020201
6SELECT "ArticleImage"."id" AS "ArticleImage__id", "ArticleImage"."article_id" AS "ArticleImage__article_id", "ArticleImage"."image_filename" AS "ArticleImage__image_filename", "ArticleImage"."image_path_additional" AS "ArticleImage__image_path_additional" FROM "public"."article_images" AS "ArticleImage" WHERE "ArticleImage"."article_id" IN (4365, 4364, 4363, 4362, 4361, 4360, 4359, 4358, 4357, 4356, 4355, 4354, 4353, 4352, 4351, 4350, 4349, 4348, 4347, 4346)85851
7SELECT COUNT(*) AS "count" FROM "public"."articles" AS "Article" WHERE "Article"."category_id" = (26) AND "Article"."public" = 'TRUE'111